Katarzyna Sołtan

Umów się na wizytę
+48 534 183 784

Regulamin

  1. Pakiety miesięczne są ważne przez okres 3 miesięcy od daty pierwszej konsultacji. Pakiety dwumiesięczne mają ważność przez okres 4 miesięcy od dnia pierwszej konsultacji. Po tym czasie, pakiety tracą swoją ważność.
  2. Pierwsza konsultacja żywieniowa jest niezbędna w celu rozpoczęcia każdej nowej współpracy z pacjentem i nie jest wliczona w ceny pakietów.
  3. Koszt pierwszej konsultacji jest do uregulowania bezpośrednio po zakończonej pierwszej konsultacji (gotówką lub kartą). Koszt pakietów może zostać uregulowany bezpośrednio po pierwszej konsultacji lub za pomocą przelewu.
  4. Plany żywieniowe z zaleceniami są dostarczone do 7 dni od daty zaksięgowania płatności za dany pakiet. W przypadku przelewu, za okazaniem potwierdzenia przelewu, plan jest dostarczony do 7 dni od dnia dokonania transakcji.
  5. Po otrzymaniu planów żywieniowych, na prośbę Pacjenta, w uzasadnionych przypadkach, możliwe jest dokonanie maksymalnie 3 (dla planów tygodniowych) i 6 (dla planów dwutygodniowych) poprawek, nie przekraczających każdorazowo jednego posiłku.
  6. Pacjent ma obowiązek dopilnowania ważności swoich pakietów i tym samym ustalania z dietetykiem terminów wizyt konsultacyjnych w swoim zakresie.
  7. Plany żywieniowe są aktualizowane w aplikacji mobilnej jedynie przez 1 miesiąc po ich każdorazowym rozpoczęciu.
  8. Zakupiony pakiet jest do wykorzystania tylko przez jedną osobę, a w przypadku oferty dla Par - przez dwie osoby.
  9. Niestawienie się Pacjenta na konsultację bez wcześniejszego powiadomienia równoważne jest z rezygnacją dalszej współpracy z “Katarzyna Sołtan”.